Eğitim Koçluğumuz

no10 Eğitim Kurumları

Eğitim Koçluğu Nedir?

Öğrenciler, eğitim hayatlarının çeşitli dönemlerinde desteğe ihtiyaç duyarlar. Öğrencilerin ihtiyaç duyduğu destek yalnızca ders konusunda değildir. Aynı zamanda nasıl bir program ile ders çalışması gerektiği ve hedeflerine ulaşmak için neler yapması gerektiği konusunda da desteğe ihtiyaç duyarlar. Öğrenciler bu tarz konularda destek almak için sıklıkla dershanelere başvururlar. Dershaneler, öğrencilerin akademik başarılarını arttırmada yardımcı olduğu kadar aynı zamanda nasıl bir yol izlemeleri gerektiği gibi konularda da yardımcı olurlar. Öğrencilere bu desteği eğitim koçları sağlar.

Eğitim koçluğu, öğrencilerin hedeflerine ulaşmak için nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini gösteren, öğrencilerin hayallerine ve hedeflerine ulaşması için onları motive eden, öğrencilerin ders çalışmak için nasıl bir programa sahip olmaları gerektiğini anlatan bir sistemdir. Her dershanede eğitim koçluğu hizmeti bulunmasa da öğrenciler açısından oldukça yararlı bir uygulamadır. Öğrenciler, eğitim koçları sayesinde başarılarını daha hızlı ve kolay bir şekilde arttırırlar. Çünkü program yapma konusunda eğitim koçlarından destek alırlar. Ayrıca eğitim koçlarının öğrencilere sağladığı motivasyon ile de öğrenciler hedeflerinden ve hayallerinden vazgeçmezler.

no10 Dershanesi, eğitim koçluğu sistemine sahip olan nadir dershanelerdir. no10 Dershanesi, öğrencilere yalnızca kaliteli eğitim sunmanın yeterli olmadığının farkındadır. Kaliteli eğitimin yanında öğrencilerin her zaman destek alabileceği ve motivasyon sağlayabilecek eğitim koçluğu sisteminin de gerekli olduğunu düşünmektedir. no10 Dershanesi, öğrencileri her açıdan düşünen bir dershanedir. Bu sebeple de öğrencilerin bir numaralı dershane tercihidir.

Eğitim Koçluğu Öğrenciye Fayda Sağlar Mı?

Eğitim koçluğu, öğrencilerin akademik hayatlarında daha başarılı olmasına yardımcı olan bir sistemdir. Eğitim koçluğu öğrenciye fayda sağlar. Bu sebeple öğrenciler eğitim koçluğu sistemi bulunan dershaneleri tercih etmelidirler.

no10 Dershanesi’nin öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmesinin bir sebebi de eğitim koçluğu sisteminin bulunmasıdır. no10 Dershanesi, öğrencilerin eğitim hayatında başarılarına başarı katmasını oldukça önem verir ve bu doğrultuda öğrencilere hizmet verir. Bu hizmetlerden bir tanesi de eğitim koçluğudur. Öğrenciler no10 Dershanesi’nde kaliteli eğitim almanın yanında eğitim koçluğu sistemi ile de eğitim hayatlarında nasıl bir yol izleyecekleri hakkında bilgi almaktadırlar. no10 Dershanesi, eğitim koçluğu sistemine önem veren ve bünyesinde barındıran sayılı dershanelerden biridir.

no10 Dershanesi, eğitim koçluğunun yanında sahip olduğu diğer imkanlarla da öğrencilerin beğenisini toplamaktadır. Örneğin, no10 Dershanesi, öğrencilerine zengin yayın desteği sağlamaktadır. Böylelikle de öğrenciler kaynak kitap konusunda sıkıntı yaşamamaktadırlar. Bunun yanı sıra no10 Dershanesi sahip olduğu ödev takibi ve etüt sistemi ile de öğrencilerin daha başarılı olmalarına yardımcı olmaktadır. Etüt sistemi ile öğrenciler öğrendikleri konuları pekiştirirler. no10 Dershanesi’nin sahip olduğu bir diğer ayrıcalık da öğrenci ve veli takip sistemleridir. Bu sistemler ile öğrencinin başarı durumu sürekli olarak takip edilir ve bu durumda öğrenci velileri haberdar edilir.

Görüldüğü üzere, no10 Dershanesi, öğrencilerinin daha iyi bir eğitim almaları ve başarılarını daha yükseğe taşımaları için birçok imkan sağlamaktadır. Hedefi olanların adresi no10 Dershanesi’dir.

İzmir Eğitim Koçluğu

Günümüzde çoğu öğrencinin bir eğitim koçuna ihtiyacı vardır. Böyle bir ihtiyacın doğmasında birçok etken vardır. Öğrenciler eğitim hayatlarında izleyecekleri yol hakkında ve motivasyon arttırma konusunda eğitim koçlarından destek alırlar. Eğitim koçluğu, az sayıda dershanenin sahip olduğu bir sistemdir. Öğrenciler, eğitim koçluğu bulunan dershaneleri daha sık tercih etmektedir.

Her yerde olduğu gibi İzmir’de de öğrenciler eğitim koçlarına ihtiyaç duyarlar. Eğitim koçu arayışında olan öğrenciler çeşitli araştırmalar yaparlar ve kendileri için en uygun eğitim koçunu bulmayı hedeflerler. no10 Dershanesi, dershaneye ihtiyaç duyan öğrenciler kadar eğitim koçluğuna ihtiyaç duyan öğrencilerin de ilk tercihlerindendir.

no10 Dershanesi, eğitim koçluğu sisteminin öğrenciler açısından önem arz ettiğinin bilincinde olan bir eğitim kurumudur. Bu sebeple de bünyesinde eğitim koçluğu sistemini bulundurmaktadır. no10 Dershanesi eğitim koçluğu sistemi ile öğrenci hangi yöntemler ile ders çalışması gerektiğini bilir, motivasyon düşüklüğü yaşamaz, derslerinde daha kısa sürede başarıyı yakalar. Tüm bu sayılanlar ve daha fazlası eğitim koçluğu sistemi sayesinde gerçekleşmektedir. Eğitim koçluğu öğrencilerin eğitim hayatlarında mutlaka faydalanmaları gereken sistemlerden biridir.

Şubelerimiz

no10 Eğitim Kurumları


İletişim Bilgilerimiz

Başa dön tuşu
Call Now Button0232 445 00 50