Eğitim

izmir etüt merkezi

Eğitim tüm insanların yaşamında beşikten mezara kadar çok ciddi bir biçimde önem arz ediyor. Nitekim aileler de çocuklarının en iyi eğitimi alması için üzerlerine düşeni fazlası ile yapmaya çalışıyor. Bu noktada da birçok aile çocuklarını yalnızca eğitim alması için okullara göndermiyor. Bunun yanı sıra etüt merkezlerine de gönderiyorlar. Böylece öğrencilerin çok daha başarılı olması sağlanıyor.

İzmir’de bu alanda çok özel etüt merkezleri her yaştan öğrencinin beklentilerine yanıt vermeye çalışıyor. Bunlardan bir tanesi de bizim  No10  isimli Dershanemiz. Adından başlayarak başlı başına fark yaratan bir eğitim kurum.

Bizi Farklı Kılan Unsurlar

No10 dershanesi olarak  İzmir kentinde sıradışı bir  üniversite hazırlık kursu olduğumuzu bize evlatlarını gönderen velilerimiz de net bir biçimde ifade ediyor.  Konak Merkezde ve Karşıyaka Merkezde olmak üzere 2  tane şu an için şubemiz bulunuyor.  Her hafta deneme, deneme sonuç analizi, profesyonel koçluk, çift yayın desteği alanında uzman genç olmayan tecrübeli eğitim kadrosu ile hizmet veriyoruz. Dershanemize devam edenler  diledikleri kadar etüt merkezinden yararlanabiliyorlar. Etüt merkezimiz  merkezi lokasyonda olduğu için ulaşım sorunu yaşanmaması da bir diğer önemli avantajları arasında yer alıyor.  Her türlü güvenliğin öne çıktığı, ara katlarda olmayan tüm bina olarak hizmet veren huzurlu, sakin bir ortamda gençleri geleceğe hazırlama noktasında farkımızı açık ve net bir biçimde ortaya koyuyoruz.

Etüt Merkezi Fiyatları

Sadece ülkemizin değil dünyanın da en güzel kentlerinin başında Ege’nin incisi olarak kabul edilen İzmir kentimiz geliyor.  Aynı zamanda ülkemizin en büyük kentlerinden bir tanesi olan İzmir kentinde eğitim kurumları da kentin dokusuna yakışan bir nitelikte ve kalitede. İş de onlardan bir tanesi de bizim sahibi olduğumuz No10 dersanesi YKS kursu denilince akla gelen ilk kurumların başında gelen kurumumuz aynı zamanda etüt merkezi olarak öğrencilere özel fırsatlar sunuyor.

İzmir kentimizin birçok yerinde eğitim merkezleri ara katlarda iken gerek Karşıyaka gerek Konak şubelerimiz kent merkezinde ve tüm katlar bize ait olduğu için öğrenciler huzur içinde etüt yapmanın keyfini çıkarıyor. Etüt için gelen öğrencilerimize alanında uzman, profesyonel, donanımlı eğitim kadrosu öğrenciye özel onların beklentilerine yanıt verecek yeterlilikte hizmet veriyor.

Fiyatlarımızı Belirleyen Unsurlar Hakkında

Tam da bu noktada etüt merkezi olarak fiyatlarımızı merak edenler için fiyatlarımız hakkında da bilgi vermek gerekir ise fiyatlarımız verdiğimiz eğitim kalitesi ve uzman kadromuz göz önüne alındığı ve piyasa araştırması yapıldığında da görüleceği üzere son derece uygundur. Öğrencinin alacağı etütün içeriğine,  kaçıncı sınıf öğrencisi olduğu toplam aylık kaç saat etüt alacağına göre fiyatlarımız farklılık arz eder.

Yine de bu noktada ailelerin zorlanmaması için farklı ödeme seçenekleri ailelere sunulur ve onların dilediği gibi ödeme yapmasına olanak verilir.

Etüt Merkezi Nasıl Seçilir?

Bir bireye yapılabilecek en büyük yatırım hiç şüphe yok ki eğitimdir. İyi bir eğitimin açamayacağı kapı yoktur şiarından yola çıkarak biz de No 10 dershanesi olarak sorumluluğumuzun farkında olarak etüt merkezi olarak da hizmet veren bir eğitim kurumuyuz.

Ailelerin etüt merkezi seçerken belli başlı bazı kriterlere dikkat etmesi gerektiğinin özellikle altını çizmek isteriz. Bunların en başında etüt merkezinde yer alan öğretmen kadrosu çok büyük önem taşıyor ki biz de bu noktada son derece profesyonel bir kadro ile hizmet veriyoruz. Bunun yanında öğrencilerin her saat kolayca toplu taşıma araçlarına yakın yerlerde olması da büyük bir önem arz ediyor ki bizim Karşıya ve Konak ilçelerinde yer alan şubelerimize öğrencilerimiz İzmir kentinin her noktasından rahatlıkla gelebiliyorlar.

Özellile etüt merkezlerinde sessizlik de son derece önemli olan bir faktör olduğu için ara katlarda olmayan sadece eğitim merkezi olarak hizmet veren binalarda etüt yapılmalı ki verim alınabilsin. Biz No 10 olarak tüm kurumlarımızda tüm katları bize ait olan binalarda hizmet veriyoruz. Sizlerin de bu kriterlere uygun eğitim kurumları seçmesi gerektiğini düşünüyoruz. İşin finansal boyutu ise en son düşünülmelidir.

Öğrenciler Neden Etüt Merkezine Gitmeli?

Okullarda alınan eğitimler çoğu zaman yeterli olamadığından iyi bir etüt merkezinde tıpkı bizim kurumumuzda olduğu gibi eğitim alındığı zaman öğrencilerin başarı düzeyi oldukça ileri boyutlara çıkmaktadır. Bunun için de etüt merkezleri son derece önemlidir.

Etüt Merkezi Önerileri

Beşikten mezara kadar eğitim şiarından yola çıkarak temelden itibaren alınan iyi bir eğitimin insanlara çok önemli kapılar açacağını söylemeye bile gerek yok. Bu yüzden de aileler sadece çocuklarını okullara göndermekle kalmıyor. Ekstra özel olarak etüt merkezlerinde eğitim aldırıyorlar.

Etüt merkezleri eğer doğru bir seçim yapılırsa öğrencinin geleceğini başlı başına olumlu anda etkiliyor. İzmir gibi gelenlerin asla gitmek istemediği bir kentte de çok özel etüt merkezleri bulunuyor. Bunlardan benim size önereceğim No:1O dersanesi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde şimdilik sadece Konak ve Karşıyaka merkezlerinde kendisine özel eğitim merkezinde butik dershanecilik anlayışı ile İzmir kentinde yaşayan insanların beklentilerine ve niteliklerine uygun olarak kaliteden ve kurumsal yapıdan ödün vermeden hizmet veren bir eğitim kurumudur.

Burada önermemin başlıca nedenleri arasında birçok eğitim kurumunda olmayan öğrenciye özel koçluk programlarının, yine öğrenciye özel deneme sınavlarının yapılması ve bu sınavların sonucuna göre öğrencinin doğru bir biçimde yönlendirilmeli, çift yayın desteği gibi olanakların sunulmasıdır. Tüm bunlar ve daha fazlası ile kurumumuz aracılığı ile öğrenciler hedeflerine ulaşma yolunda emin adımları alanında deneyimli uzman eğitimciler ile atmanın konforunu yaşamaktadır. Bu bağlamda ödeme noktasında da ailelere farklı ödeme seçenekleri sunulmakta olduğu için aileler daima çocuklarını güvenle dersanemize göndermektedir. Üstelik ulaşım olanakları da problemsiz olduğundan birçok ailenin tercih ettiği bir eğitim kurumuyuz.

Etüt Merkezi Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Biliyoruz ki anne baba olmak hem çok mutluluk veren hem de çok ciddi sorumluluk getiren bir olgu. Çocuk kendi ayakları üzerinde durana kadar özellikle iyi bir eğitim alması için çok önemli adımlar atmak gerekiyor. Nitekim birçok ailede çocuklarının eğitimin her aşamasında çocuklarını olanakları el verdiği müddetçe ekstra eğitim aldırmaya çalışıyorlar. Özellikle üniversite sınavları belirleyici olduğu için aileler hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor kimi zaman da sınırlarını zorluyorlar.

Son yıllarda hem dershane hem de etüt merkezi olarak hizmet veren üniversiteye hazırlık kurslarından bir tanesi de No10 dershanesi. Son derece özel hatta bir butik bir yaklaşım eğitimcilik ilkelerimize  göre dünya normlarında öğrencilerimizi çağdaş bir biçimde eğitim almaları ve topluma faydalı birer birey olmaları için misyonumuzun farkında olarak adımlar atıyoruz. Zira etüt merkezleri aynı zamanda içinde hem eğitim, hem de öğretim barındıran kurumlar olduğu için bu noktada da İzmir ölçeğinde ön açıcı bir yaklaşım ile profesyonel koçluk hizmetleri ile öğrencilerimizin ufkunu açmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda da şunu net bir biçimde ifade etmek isteriz ki bilgi herhangi bir biçimde alınabilir ama bundan daha önemlisi analitik düşünen, sorgulayan daima kendi ayakları üzerinde duran bireyler yetiştirmek de son derece önemlidir. Etüt merkezi seçerken geniş bir perspektiften bakarak bunlara da dikkat etmek gerektiği göz ardı edilmemelidir.

Etüt Merkezi ve Aileler Arası İletişim

Birçok aile kimi zaman ekonomik şartlarını zorlayarak özellikle aynı anda birden fazla eğitim gören çocuğu olduğu zaman okullarda alınan eğitimlerin yeterli olamadığının farkındalığı ile özel eğitim kurslarına öğrencilerin boş kalan zamanlarda göndermektedir.

Özellikle üniversite hazırlık kursları burada son derece önemlidir. Son derece doğru düşünülerek seçim yapılması gerekir. İşin sadece finansal yönü değil tüm boyutları düşünülmelidir.  İşin en önemli kısımlarından bir tanesi de etüt merkezleri ile aileler arasında kurulan iletişimdir.

Şunu asla unutmamak gerekir ki bir çocuğun başarılı olabilmesi için hem öğrencinin, hem ailenin hem de ilgili eğitim kurumlarının arasında son derece sağlam bir bağ olması gerekir. Bu bağ güven esaslı olması gereken bir bağdır. Nitekim No10 dershanesi olarak biz de aileler ile iletişimin son derece önemli olduğunun farkındayız.

Gerek Konak, gerek ise Karşıyaka kentinde eğitim alan tüm öğrencilerimizi yakından takip ediyor ve onların gelişimi ile ilgili her türlü bilgiyi ailelere iletiyoruz. Öğrencide görülen olumsuz durumları ve diğer olası sorunlarda da aileler iletişime geçerek çözüm noktasında yapıcı bir yaklaşım ile birlikte adım atma noktasında tavrımızdan ödün vermiyoruz. Bu noktada dershanemizde yer alan uzmanlar ailelere her türlü bilgiyi veriyorlar. Her bir öğrencinin bir birey olduğu ve farklı kapasite, farklı istemleri olacağı gerçeğinden yola çıkarak aileleri de yönlendirme noktasında çalışmalar yürütüyoruz. Böylece öğrencilerimizin yaşamın her alanında çok daha başarılı olacağını biliyoruz.

Etüt Merkezi Yorumları

Küresel rekabetin aşırı derecede yoğun olduğu günümüz koşullarında hemen her alanda irili ufaklı çok sayıda kurum bulunuyor. Etüt merkezleri için de benzer bir durum söz konusudur. Son yıllarda birçok yerleşke de farklı beklentilere hitap eden etüt merkezleri bulunuyor. Nitekim No10 derhanesi de bunlardan bir tanesi olup kurumumuz bir çok yerde çok özel yorumlar ile anılıyor.

Kurumumuz ile ilgili alınan bazı yorumlar şunlardır: İzmir’İn en kaliteli dersanesi olduğu yönündedir ki bu bize tam anlamı ile gurur vermektedir.

Bunun yanı sıra bizi onurlandıran bir diğer yorum en iyi eğitim kadrosunun bizde olduğu biçimindedir ki bu konuda olan yorumlarda tamamen haklılık payı vardır. Zira son derece tecrübeli işini aşkla yapan eğitimcilerin olduğu bir kurumuz ki bu da bizim en önemli farklarımız arasında geliyor.

En uzak bölgelerden bile diledikleri zaman gidip geldiğini eğitim alırken gürültü vb. sorunlar yaşanmadığı da bize ulaşan yorumlar arasında geliyor. Nitekim İzmir’de eğitim kurumlarında en önemli olan sorun eğitim kurumlarının ara katlarda olması ama bizim için gerek Konak, gerek Karşıyaka şubelerimizde böylesi bir sorun yok zira binalarımız bizim ve tüm kadrolarda kurumsal bir yaklaşım ile eğitim hizmeti veriyoruz.

Bize gelen yorumlarda olumsuz hiçbir eleştiri olmaması da  etüt merkezimizin  farkı olarak çıkıyor. Çünkü eğitim bir kalite işidir ve kimi zaman insanları memnun etmek kolay değildir.

İyi Bir Etüt Merkezinde Olması Gerekenler

Kalabalıklaşan insan nüfusu eğitim olgusunu çok daha önemli bir hale getiriyor. İnsanların iş bulması eğer iyi nitelikli bir eğitim almazlar ise giderek zorlaşıyor. Bunun için de doğru bir üniversiteye gidilmesi gerekiyor.

İyi bir üniversiye gidebilmek için de öncesinde iyi bir biçimde hazırlanılması gerekiyor. Okulda alınan eğitimler ister devlet okulu olsun, ister özel okul kimi zaman yeterli olamayabiliyor. İş de bu noktada da aileler çocuklarını dershanelere, etüt merkezine gönderiyorlar. No10 olarak biz de hem YKS kursu hem de etüt merkezi olarak çok özel bir kadro ile hizmet veriyoruz.

İyi bir etüt merkezi nasıl olmalı sorusunun yanıtını kurumumuza gelenlerin de gördüğü üzere öncelikle etüt merkezlerinde öğrenciye özel eğitim verilmesi gerekir. Butik bir eğitim anlayışı ile hizmet verilmesi ve kalabalık olmayan sınıflarda öğrencinin zayıf yönlerini güçlendirecek düzeyde eğitimler verilmesi gerekir. Koçluk, çift yayın desteği, öğrencinin durumunu an be an takip etme ve eksik yönlerini giderme, onu doğru bir biçimde yönlendirme de son derece önem arz eder. Elbette öğretim kadrosu da son derece önemlidir. Klasik bir dershanecilik anlayışı ile değil özel eğitim verilmesi, öğrencinin düzeyine inilmesi gerekir.  Bu da başlı başına deneyim ve uzmanlık işidir. Sabır ve emek işidir ki No10 eğitim kurumumuz iki şubesinde de bunu fazlası ile yerine getirmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button0232 445 00 50