hakkımızda

Burada Herkes Özel

no10 Eğitim Kurumları seçkin eğitim kadrosu, öğrenci odaklı olması, teknolojik gelişmeleri kurum bünyesine entegre etmesi gibi imkanlarıyla kısa sürede İzmir’de sıkça tercih edilen bir kurum haline gelmiştir. Son yıllarda eğitim sistemindeki değişiklikler üniversiteye geçiş sınavına hazırlanan öğrencileri özel eğitim kurumlarına yönlendirmeye başlamıştır. Biz de kurum olarak öğrencilerimizin istedikleri üniversiteye yerleşme isteklerini temel alarak onlara iyi bir eğitim alma imkânını “No10” farkıyla sunuyoruz. Kaliteli eğitimimizin yanında sosyal etkinliklerimiz ile de onlara ders çalışmayı sevdiriyoruz.

Eğitim kadromuzda kendi alanlarında başarılı, öğrenci odaklı öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Öğretmenliğin sadece ders anlatmaktan ibaret olmadığının bilincinde olan öğretmenlerimizin öğrencilerimiz ile kurduğu ilişkiler öğrencilerimiz açısından oldukça olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Aynı zamanda rehberlik servisimiz de üniversiteye geçiş sınavına hazırlanan öğrencilerimize bu süreçte zaman zaman yaşadıkları stres ve kaygıları en aza indirgemek ve kontrol altına almak için kimi zaman velilere yönelik kimi zaman ise öğrencilere yönelik eğitimler vermektedir.

Kurumumuz bünyesinde öğrencilerimize her hafta yaptığımız deneme sınavları ile öğrencilerimizin başarılı veya eksik oldukları konuları kısa sürede tespit ederek daha iyi olmaları konusunda öğrencilerimize destek oluyoruz. Deneme sınavlarında öğrencilerimiz tarafından yapılan yanlışlar öğretmenlerimiz tarafından çözülerek tekrarlanma olasılığını azaltıyoruz.

Haftalık ders programımız içinde konu anlatımının yanı sıra soru çözüm saatlerimiz de mevcuttur. Bu sayede öğrencilerimiz öğrendikleri konuları pekiştirebilmekte ayrıca çözemedikleri soruları öğretmenlerimize sorarak konuları tam olarak anlama fırsatı elde etmiş olmaktadır.

Kurumumuzun benimsediği eğitim anlayışı içerisinde “birebir sistemi” de bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde öğretmenlerimiz öğrencilerimiz sorularıyla ve anlamadıkları konular ile özel olarak ilgilenmekte ve bu sayede öğrencilerimizin çözümsüz sorusu kalmamaktadır.

 

No10 Eğitim Kurumları teknolojik imkânları da öğrencileri için kullanmaktadır. Öğrenci velileri; öğrencimizin okula giriş – çıkış saatini, her bir derste öğretmenlerimiz tarafından yazılan ders takip notlarını, kurumumuzda yapılan deneme sınavlarındaki başarı sıralamasını, devamsızlığını, ders programını, ödevlerini ve öğrencimizle ilgili birçok detayı uygulamamız sayesinde rahatlıkla takip edebilmektedir. Aynı zamanda uygulamamız sayesinde velilerimiz öğretmenlerimiz ile öğrenci hakkında bilgi alabilmektedir.

Kurumumuz tarafından 8.-9.-10.-11 sınıflara yönelik yapılan bursluluk sınavı ile öğrencilerimize belirli oranlarda burs imkânı tanınmaktadır.

Kurumumuzun merkezi lokasyonu sayesinde öğrencilerimiz ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamaktadır. Okulumuz metro, vapur, tramvay ve otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

HER ÖĞRENCİ ÖZELDİR VE EN ÖZEL EĞİTİMİ HAK EDER. EN ÖZEL EĞİTİM İSE 10 NUMARA EĞİTİMİN ADRESİ NO10’DA VERİLİR.

Şubelerimiz

no10 Eğitim Kurumları


İletişim Bilgilerimiz

Başa dön tuşu
Call Now Button0232 445 00 50