Eğitim

İzmir Dershane

Öğrencilerin uzun yıllar boyunca devam eden eğitim serüveninde dershaneler her zaman önemli bir rol oynamaktadır. Dershaneler öğrencilerin derslerinde daha başarılı olmalarına, sınavlara hazırlanmalarına ve çeşitli alanlarda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Türkiye’nin hemen hemen her yerinde olduğu gibi İzmir’de de öğrencilerin yardımcısı olan dershanelerden hangisinin daha doğru bir tercih olduğu konusunda kafalarda soru işaretleri bulunmaktadır. İzmir, Türkiye’de nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu iller arasında yer almaktadır. Nüfusun fazla olması öğrenci nüfusunun da fazla olduğunun bir göstergesidir. Öğrenci nüfusunun fazla olması sebebiyle de İzmir dershanelerinin sayısı çoktur. Oldukça fazla sayıda olan dershaneler arasından doğru tercih yapmak hem öğrenciler hem de veliler açısından çokça önemlidir. İzmir dershaneleri arasında bulunan no10 Dershanesi, bir dershanenin sahip olması gereken bütün donanımlara fazlasıyla sahiptir.

no10 Dershanesi, öğrencilerin eğitim hayatlarındaki başarılarını katlayarak artırmalarını sağlamaktadır. Bu sebeple de İzmir dershaneleri arasından veliler ve öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. no10 Dershanesi, öğrencilerin kaliteli bir eğitim alıp akademik olarak başarılarını en üste taşımalarını kendisine hedef olarak belirlemiştir ve bu hedef doğrultusunda oldukça sağlam adımlarla ilerlemektedir. no10 Dershanesi’nin merkezi lokasyonda bulunması da öğrencilerin ulaşım konusunda zorlanmalarını engellemekte ve vakit kaybını önlemektedir. Öğrenciler ve veliler tarafından tam not alan no10 Dershanesi, İzmir’de dershane denilince akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir.

İzmir’de Eğitim

Ülkemizde 12 yıllık zorunlu eğitim bulunmaktadır. 12 yıllık zorunlu eğitimin sonrasında ise eğitim üniversitelerde devam eder. Üniversite zorunlu eğitim kapsamında bulunmasa da çoğu öğrenci tarafından bir hedef olarak görülür. Bu hedef doğrultusunda öğrenciler büyük çabalar göstererek hedeflerine ulaşmaya çalışırlar. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde çeşitli derecelerde eğitim kurumları bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının sayısı şehir nüfusuna, özellikle öğrenci nüfusuna, göre değişiklik göstermektedir.

İzmir de Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehri olması sebebiyle eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İzmir’de birçok ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitenin yanında birçok dershane de bulunmaktadır. Dershane sayısının fazla olmasının sebebi öğrencilerin eğitim hayatları sürecinde destek almak için sıklıkla dershanelere başvurmasıdır. Dershanelere talebin fazla olması sonucunda İzmir’in her ilçesinde birçok dershane vardır. Ancak dershane sayısının fazla olması her dershanenin kaliteli bir eğitim verdiği anlamına gelmemektedir. Bu sebeple dershane tercihi yapılırken çok iyi bir şekilde araştırma yapılmalıdır.

İzmir’de çok sayıda dershane bulunmasına rağmen kaliteli bir eğitim almak isteyen öğrenciler çoğunlukla no10 Dershanesi’ni tercih etmektedir. Öğrencilerin genellikle no10 Dershanesi’ni tercih etmesi bir tesadüf değildir. Merkezi bir konuma sahip olması, öğrenci koçluğu ve öğrenci takip sisteminin bulunması, kişiye özel öğrenme modeli kullanılması, no10 Dershane’sinin İzmir’deki öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmesinin nedenlerinden sadece birkaç tanesidir.

Öğrencilerin Dershane Beklentileri

Dershane, öğrencilerin okul hayatındaki en büyük yardımcılarından biridir. Gerek okuldaki dersler açısından gerekse LGS, YKS gibi sınavlar açısından öğrencilerin başarılarını artırmada dershanelerin rolü büyüktür. Öğrenciler çoğu zaman eğitim öğretim hayatlarında başarılarını artırmak için nasıl bir yol izlemeleri gerektiği konusunda bilgi sahibi değildirler. Bu konuda onlara yol gösterecek olan kurumlar arasında dershane ilk sırada yer alır.

Öğrenciler dershaneler arasında seçim yaparken birçok kriteri gözden geçirirler. Öğretmen kadrosunun kaliteli olması, düşük mevcutlu sınıflarda eğitim almak, zengin yayın desteği, doğru öğrenme modellerinin kullanılması gibi kriterler öğrencilerin iyi bir dershaneden beklentileri arasında yer almaktadır. no10 Dershanesi bütün bu kriterlere ve hatta daha fazlasına sahiptir. Öğrencilerin beklentilerini sonuna kadar karşılayan no10 Dershanesi, İzmir’deki öğrencilerin dershane tercihleri arasında ilk sıralarda bulunur.

Öğrencilerin başarılarını en yükseğe taşımayı kendisine hedef olarak belirleyen no10 Dershanesi, kişiye özel öğretim modeli ile de öğrenciler tarafından beğeni toplamaktadır. Bu öğretim modeli sayesinde her bir öğrenci kendisine en uygun metotlarla öğretim görmektedir. Aynı zamanda öğrenci takip sistemi ile de öğrencilerin mevcut durumu hakkında bilgiler sürekli olarak güncellenmektedir. Böyle bir sistemin kullanılması öğrencilerin hedeflerine ulaşmasını ve başarılarını artırmalarını kolaylaştırmaktadır.

Sahip olduğu imkanlar ile öğrencilerin bir dershaneden bekleyecekleri bütün kriterleri karşılayan no10 Dershanesi, başarılı bir eğitim hayatının kapılarını öğrencilerine açmaktadır.

Velilerin Dershane Beklentileri

Öğrencilerin küçük yaşlarda başladıkları eğitim hayatı uzun yıllar boyunca sürer. Okul ile başlayan eğitim hayatı çoğunlukla okulun yanında dershanenin de yer alması ile devam eder. Dershaneler, öğrencilerin eğitim hayatı açısından en büyük destekçilerindendir. Okuldaki eğitimin yeterli gelmediği durumlarda, LGS, YKS gibi sınavlara hazırlık sürecinde ya da başka sebepler ile öğrenciler dershaneleri tercih ederler.

Dershane tercihi konusunda öğrencilerin olduğu kadar velilerin de belli başlı kriterleri bulunmaktadır. Her veli çocuğunun en kaliteli eğitimi almasını ister. Dolayısıyla velilerin iyi bir dershaneden bekledikleri ilk ve en önemli şey budur. Kaliteli eğitim dışında veliler, çocuğunun başarı durumu hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Bu sebeple de veli bilgilendirme sistemi bulunan dershaneler, öğrenci velileri tarafından daha sık olarak tercih edilmektedir. Velilerin dershane seçiminde göz önünde bulundurdukları bir diğer husus ise dershanenin konumudur. Ulaşımı zor olan ya da uzun süren dershanelere nazaran merkezi konumda bulunan dershaneler daha çok tercih edilir. Bu sayede öğrenciler ders çalışmak için daha fazla vakit ayırmış olurlar.

no10 Dershanesi öğrencilerin olduğu kadar velilerin de bir dershaneden bekledikleri bütün kriterleri karşılamaktadır. Veli bilgilendirme sistemi, zengin yayın desteği, merkezi lokasyonu, etüt sistemi ve ödev takibi gibi sahip olduğu birçok ayrıcalık ile no10 Dershanesi, İzmir’de dershane denilince akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir.

İzmir Dershane Fiyatları

Dershaneler, eğitim sisteminin sürekli olarak değişmesi ve yenilenmesi sebebiyle artık bir ihtiyaç halini almıştır. Daha iyi bir eğitim almayı ve daha başarılı olmayı isteyen öğrenciler ve velileri sıklıkla dershanelere başvurmaktadırlar. Dershaneler arasında seçim yapılırken ise göz önünde bulundurulan birçok kriter vardır ve dershane fiyatları bu kriterlerden biridir.

İzmir, Türkiye’nin nüfusu en fazla olan illeri arasında yer almaktadır. Nüfusunun fazla olması öğrenci nüfusunun da diğer birçok ile nazaran daha fazla olduğunun bir göstergesidir. Öğrenci nüfusunun fazlalığı sebebiyle İzmir’de birçok dershane bulunmaktadır. Dershane sayısının fazla olması öğrencilerin kendilerine en uygun dershaneyi bulabilmeleri açısından bir fırsat yaratmaktadır. Aynı zamanda bu dershane çeşitliliği maddi açıdan da en uygun dershanenin tercih edilmesinde olumlu bir etki yaratmaktadır.

Dershane fiyatının yüksek olması her zaman verilen eğitimin daha kaliteli olduğu anlamına gelmemektedir. Bu sebeple dershane tercihi yapılırken doğru araştırma yapılmalıdır. no10 Dershanesi, İzmir’deki öğrencilere kaliteli eğitimi en uygun fiyata veren dershaneler arasında yer almaktadır. İzlediği makul fiyat politikası ile no10 Dershanesi, öğrencilere kaliteli eğitim verirken velilerin de maddi açıdan zorlanmalarını engellemektedir. no10 Dershanesi’nin uygun fiyat tarifesi diğer dershanelere oranla daha sık tercih edilmesini sağlayan bir özelliktir.

Kaliteli eğitimin uygun fiyata verilebileceğinin en iyi örneği olan no10 Dershanesi, İzmir’deki öğrencilerin dershane tercihinde ilk sıralarda yer almaktadır.

İzmir Dershane Konumu

Dershane eğitimi genellikle okul ile birlikte devam eden bir eğitimdir. Dershane ve okulu bir arada yürüten öğrenciler çoğu zaman bu süreçte oldukça zorlanırlar. Öğrencilerin bu süreçte daha az zorlanmaları için en etkili çözümlerden biri merkezi konumlarda bulunan dershanelerin tercih edilmesidir. Bu sayede öğrenciler ulaşım ile daha az vakit harcarlar ve daha az yorulurlar. Merkezi konumda bulunmayan dershanelere ulaşım zor olacağı için öğrenciler yolda çokça vakit kaybederler.

İzmir, oldukça büyük bir şehirdir. Bu sebeple de bazı yerlere ulaşım uzun sürmektedir. Ancak İzmir’in merkezi sayılabilecek bazı lokasyonlara ulaşım hemen hemen her yerden kolaylıkla sağlanabilir. Bu lokasyonlardan bir tanesi Konak’tır. Konak birçok açıdan İzmir’in merkezidir. Bu yüzden Konak’a vapur, metro, tramvay ve otobüs ile ulaşım sağlanabilmektedir. İzmir’de ulaşım yönünden kolaylıkları bulunan bir diğer konum ise Karşıyaka Çarşı’dır. Bu noktaya da İzmir’in birçok yerinden kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

no10 Dershanesi’nin her iki şubesi de ulaşım konusunda öğrencilerin zaman kaybı yaşamayacağı noktalardadır. Konak-Kemeraltı’nda ve Karşıyaka Çarşı’da bulunan şubeler ile öğrenciler her türlü toplu taşıma aracı ile no10 Dershanesi’nin şubelerine ulaşabilirler. no10 Dershanesi, öğrencilerin kaliteli eğitim almasına önem verdiği kadar bu eğitimi zorlanmadan almaları için de çaba sarf etmektedir. Bu sayede öğrenciler yorulmadan ve zaman kaybı yaşamadan kolaylıkla no10 Dershanesi’ne ulaşım sağlayabilmektedirler.

Neden no10 Dershanesi

Her öğrencinin ve velinin dershane tercihinde göz önünde bulundurdukları belli başlı hususlar vardır. Her ne kadar her dershane aynı amaca hizmet için kurulmuş olsa da uygulanan yöntemler ve izlenen yollar farklılık içerir. Kimi dershane, bir okul sisteminde kalabalık sınıflarda az sayıda yayın kullanarak eğitim verirken kimi dershane ise düşük mevcutlu sınıflarda fazla sayıda yayın desteği ile eğitim verir. Birbirinden farklı tarzda eğitim veren dershanelerin hangisinin doğru yolda olduğunu öğrencilerinin başarı durumu gösterir. Öğrencileriyle daha fazla ilgilenen, daha düşük mevcutlu sınıflarda eğitim veren, öğrencilerinin başarı durumunu takip eden dershanelerde eğitim alan öğrenciler daha başarılı olurlar ve bu nedenle de daha sık tercih edilirler. no10 Dershanesi de bu tarzda eğitim veren bir dershanedir.

Kullandıkları eğitim metotları ile adından sıkça söz ettiren no10 Dershanesi, öğrencilerinin daha başarılı olabilmeleri için sürekli olarak çabalayan bir dershanedir. Uyguladıkları kişiye özel öğrenme modeli ile öğrencilerine en doğru eğitimi vermekte oldukça başarılı bir dershanedir. no10 Dershanesi sınava hazırlanan öğrenciler için belirli aralıklar ile deneme sınavı yapar. Bu sayede sınava girecek öğrenciler sık sık sınav provası yapmış olurlar ve sınav stresi yaşamazlar. Deneme sınavlarının yanında zengin yayın desteği bulunan no10 Dershanesi, öğrencilerin farklı kaynaklardan yararlanmalarına imkan sağlamaktadır.

Öğrencileri olduğu kadar velileri de düşünen no10 Dershanesi, sahip olduğu veli takip sistemi ile öğrencilerin başarı durumu hakkında sık sık velilere bilgi vermektedir. no10 Dershanesi, sahip olduğu bütün özellikleri ile başarının adresi olmaya devam etmektedir.

İzmir Dershane Yönünden Zengin mi?

İzmir, son yıllarda birçok sektörde önemli gelişmeler yaşamıştır. Eğitim sektörü de bu sektörlerden bir tanesidir. İzmir’de öğrenci nüfusunun fazla olması eğitim kurumları açısından çeşitliliğin fazla olmasına yol açmaktadır. Eğitim kurumlarından bir tanesi olan dershaneler de İzmir’de oldukça fazla sayıda bulunmaktadır. Her geçen gün sayısı daha da artan dershaneler, öğrenci ve velilerin taleplerine cevap verebildiği kadarıyla başarılı olabilirler.

Dershane yönünden zengin olan İzmir’de her dershane aynı kalitede eğitim vermemektedir. Bazı dershaneler bir dershaneden beklenebilecek kalitedeki eğitimin daha altında eğitim vermektedir. Bu sebeple dershaneler arasında seçim yaparken oldukça iyi bir araştırma yapılmalıdır. Kalitesiz eğitim veren bir dershane ile öğrenciler başarıyı yakalayamazlar.

İzmir’de her ne kadar çok sayıda dershane bulunsa da adından sıkça bahsedilen dershaneler sayılıdır. Bu dershaneler arasında no10 Dershanesi de bulunmaktadır. no10 Dershanesi, öğrencilerin başarılarına başarı eklemeleri için çalışan bir dershanedir. Bünyesinde bulundurduğu son derece donanımlı öğretmenler ile öğrenciler için en uygun öğrenme modellerini kullanarak standardın üzerinde eğitim vermektedir.

Her öğrencisi ile özel olarak ilgilenen no10 Dershanesi, belirli aralıklarla deneme sınavı yaparak öğrencileri gerçek sınavlara hazırlamaktadır. Ayrıca no10 Dershanesi’nde TYT konuları yaz kampında bitirilir. Bu sayede öğrenciler kalan zamanda diğer konuları daha rahat bir şekilde çalışmış olur.

Her ne kadar İzmir dershane yönünden zengin olsa da, İzmir’de dershane denilince akla gelen ilk isimlerden biri no10 Dershanesi’dir.

Dershane İzmir Merkezde mi?

Dershane tercihinde en önemli kriter, öğrencilerin başarısını artıracak düzeyde eğitim verilmesidir. Ancak bu kriterin yanı sıra başka hususlar da göz önünde bulundurulur. Bunlardan bir tanesi de dershanenin konumudur. Genellikle toplu taşıma araçları ile kolay bir şekilde ulaşılabilecek dershaneler tercih edilmektedir. Bunun nedeni, öğrencilerin zaman kaybını en aza indirmektir. Toplu taşıma araçları bazı noktalarda daha fazladır. Bunun değişik nedenleri olabilir. Ama genellikle merkezde bulunan yerlere hemen hemen bütün toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanır.

İzmir’de merkez sayılan yerlerin başında Konak – Kemeraltı yer alır. Birçok açıdan önemi bulunan Kemeraltı ulaşım yönünden İzmir’in en kolay ulaşıma sahip yerlerindendir. Konak – Kemeraltı’nda yer alan no10 Dershanesi, merkezi konumu sayesinde ulaşım konusunda öğrencilerin vakit kaybı yaşamalarının önüne geçmektedir. Toplu taşıma araçlarından olan vapur, metro, tramvay ve otobüs ile Konak – Kemeraltı’na ulaşmak mümkündür.

Bir diğer şubesi Karşıyaka Çarşı’da bulunan no10 Dershanesi, bu şubesinde de ulaşımın en kolay sağlandığı noktalardan birini tercih etmiştir. Bu sayede öğrenciler zorluk yaşamadan dershaneye ulaşabilmektedirler. Çeşitli toplu taşıma araçları ile Karşıyaka Çarşı’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Eğitimin yanı sıra ulaşım konusunda da önceliğin öğrencilerin olduğunu düşünen no10 Dershanesi’nin her iki şubesi de İzmir’in merkezi lokasyonlarındadır. İzmir’deki öğrencilerin no10 Dershanesi’ni tercih etmelerinde kaliteli eğitiminin yanı sıra konumunun merkezî olması da etkilidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button0232 445 00 50