TYT Yaz Kampı

Burada Herkes Özel

no10 Eğitim Kurumları’nda öğrencilerimiz üniversiteye geçiş sınavına hazırlık aşamasında yaz tatillerini daha verimli geçirmek amacıyla kurumumuzun Yaz Okulu’na katılırlar. Yaz Okulu ile öğrencilerimizin TYT konularını bitirmesi ve eğitim – öğretim dönemine AYT konuları ile başlaması amaçlanır.

Yaz Okulu 10 haftalık bir süreyi kapsar. Haziran – Eylül ayları arasındadır. Bu süreçte hafta içi her gün 09:00 – 13:00 arasında 5 saat ders işlenir. Yaz Okulu toplamında öğrencilerimize 250 saat konu anlatımı yapılmış olunur.

Yaz Okulu başlamadan önce öğrencilerimize düzey belirleme sınavı yapılır. Bu sınav ile öğrencilerimiz kendilerine uygun düzeylerde eğitim alırlar.

Öğrencilerimize Yaz Okulu’nun başlangıcında düzeylerine uygun bir şekilde derslerine yardımcı olacak kaynak kitaplar verilir. Öğrencilerimize verilecek kaynak kitaplar öncesinde öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilir, öğrencilerimiz için en iyi kaynak kitaplar seçilir.

Yaz Okulu’nda amaç, TYT konularının bitirilerek öğrencilerimizin eğitim – öğretim dönemine AYT konuları ile başlamasını sağlamak, bu sayede sınava yönelik konuların tamamını erkenden bitirmiş olarak zaman kazanmış olmaktır. AYT konuları ise Mart ayında bitirilerek öğrencilerimizin kalan zamanda bol bol soru çözümü ve konu tekrarı yaparak üniversiteye geçiş sınavına tamamen hazır olmaları sağlanır.

Yaz Okulu’nda öğrencilerimize motivasyon arttırıcı, stres yönetimi öğrenecekleri, çalışma ve sınav stratejileri ile ilgili bilgiler alacakları seminerler verilir. Bu seminerlerin amacı öğrencilerimizi psikolojik açıdan da sınava hazırlayabilmektir.

Yaz Okulu sürecinde rehberlik servisimiz de çalışmalarına devam etmektedir. Bu süreçte rehberlik servisimiz öğrencilerimize sınav sonuçlarına dayalı çalışma programları düzenler, ders çalışma metotları ile ilgili öğrencilerimizi bilgilendirir.

no10 Eğitim Kurumları’nda öğrencilerimizin daha iyi eğitim almaları için yaptığımız çalışmalardan olan Yaz Okulu ile öğrencilerimiz yaz tatillerini verimli geçirirler, başarılarını arttırırlar, eğitim – öğretim dönemine hazır olarak başlarlar.

Şubelerimiz

no10 Eğitim Kurumları

Başa dön tuşu
Call Now Button0232 445 00 50